Internauci zachwyceni bratanicą księżnej Diany! Wygryzie Kate i Meghan?

Paulina Ermel 04.06.2018
Kitty Spencer
Fotografia: instagram.com/kitty.spencer

Chodzi po wybiegach znanych domów mody, wygląda jak milion dolarów, a na królewskim ślubie przyćmiła resztę gości. Mowa o bratanicy księżnej Diany, pięknej Kitty Spencer. Jak wygląda i czym się zajmuje 27-letnia Brytyjka?

Spośród członków rodziny królewskiej największą sensację wzbudzają wnukowie królowej Elżbiety II i ich rodziny. Słynni brytyjscy bracia mają kuzynki w postaci księżniczki Eugenii czy Beatrice. Ale więzy krwi łączą ich także z rodem Spencerów - w tym z piękną bratanicą księżnej Diany, Kitty Spencer. To nowa "it girl", która robi zawrotną karierę w świecie mody. Musicie zobaczyć, jak wygląda.

Zobacz także:  Zazdrościliśmy gościom weselnym Harry'ego i Meghan. Teraz im współczujemy

Bratanica księżnej Diany

O Kitty świat przypomniał sobie, kiedy zadała szyku na królewskim ślubie Harry'ego i Meghan. Ubrana w elegancką kreację w odcieniu butelkowej zieleni była jedną z najlepiej ubranych "gwiazd" podczas uroczystości. Teraz 27-latka podpisała lukratywny kontrakt z marką BVLGARI. Została ambasadorką firmy i szacuje się, że dzięki temu zarobi w rok nawet 2 mln funtów!

Kitty ukończyła zarządzanie markami luksusowymi na Uniwersytecie Kapsztadzkim. Młoda gwiazda ma na koncie współpracę z Dolce&Gabbana, BVLGARI i kilka sesji zdjęciowych na koncie. Podobna do księżnej Diany?

Zobacz także: Wspólna cecha Kate, Meghan i księżnej Diany wyszła na jaw! Widać gołym okiem

Zobaczcie księżną Kate w najseksowniejszej kreacji:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów