Kim Kardashian zdradziła kulisy stylizacji w teledysku "M.I.L.F.$"

Paulina Szestowicka 17.07.2016
Kim Kardashian MILF
Fotografia: YouTube

Pokazała, jak uzyskała efekt tak bardzo wąskiej talii. 

Kim Kardashian wystąpiła w nowym teledysku Fergie.

W klipie wcieliła się w rolę zmysłowej mamuśki, której seksapil podkreślały obcisłe szorty. Wyjątkowo większość osób, która widziała teledysk, zwróciła uwagę nie na pośladki, a na talię, która wyglądała na bardzo wąską. Biorąc pod uwagę fakt, że Kim Kardashian jest matką dwójki dzieci, można nawet powiedzieć, że jej wcięcie w pasie jest wprost niemożliwe.

Internauci od razu stwierdzili, że to zwykły retusz. Kadry z klipu zostały porównane z tymi, które celebrytka publikuje na profilach w mediach społecznościowych i tych, które robią jej paparazzi. Oczywiście, jeżeli wybierzemy niekorzystną fotografię, widać różnicę w szerokości talii. Jednak raczej nie ma sensu doszukiwać się graficznych sztuczek, które miałyby na celu zwężenie jej.

Zobacz Kim Kardashian na co dzień

Kim Kardashian zawsze miała dużą różnicę między wcięciem w pasie a biodrami. Natomiast kiedy ważyła kilka kilogramów więcej, było to w trakcie ciąż i przez kilka miesięcy po nich. Nigdy też nie ukrywała, że na co dzień nosi bieliznę wyszczuplającą Spandex. Tym razem w założeniu kusych szortów pomogli jej też znajomi. Na dowód tego opublikowała zdjęcia na Instagramie i którą wypowiedź na Snapchacie. 

Ekipa na planie teledysku pomogła mi się w nie wcisnąć. Posmarowałam skórę oliwką, żeby łatwiej się wsuwały - powiedziała. 

Kim Kardashian robi co może, żeby udowodnić, że udało się jej wrócić do figury sprzed pierwszej ciąży. W sumie to nawet nie jest istotne, czy to była bielizna wyszczuplająca, gorset czy wciskanie się na siłę w ubranie. Czasami jej determinacja jest naprawdę godna podziwu. A nowy teledysk Fergie ogląda się z przyjemnością. 

Kim Kardashian
Fotografia: www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów