Kanarek na wybiegu potrafi śpiewać piosenki z repertuaru Blondie

Paulina Szestowicka 30.06.2016
Pokaz Dawida Tomaszewskiego na tygodniu mody w Berlinie
Fotografia: East News

Dawid Tomaszewski zaprezentował kolekcję na Tygodniu mody w Berlinie. 

Dawid Tomaszewski zaprezentował najnowszą kolekcję na Tygodniu mody w Berlinie. 

37-letni projektant tradycyjnie już pokazał, że w DNA jego marki silnie zakotwiczone są awangarda, perfekcjonizm i miłość do muzyki. Patrząc na sylwetki na wybiegu nie sposób było oderwać oczu od modeli w kolorze żółtym. Ta barwa zawsze nasuwa skojarzenia z kanarkami, a artysta dodatkowo do podkreślił spódnicą i kurką ozdobioną niczym innym niż właśnie piórami. 

W propozycjach Dawida Tomaszewskiego nigdy nie brakuje też klasyki w nowoczesnym wydaniu. Takie są właśnie płaszcze, które chciałyby mieć w swojej szafie także trendsetterki, które szukają elementu garderoby łagodzącego dużą ilość wzorów i fasonów pozostałych elementów stylizacji. Uwagę przykuły też topy z napisem Blondie, które nadały linii pazura. 

Zobacz najnowszą kolekcję Dawida Tomaszewskiego

Polsko-niemiecki projektnat

Dawid Tomaszewski prezentuje swoje kolekcje na Tygodniu mody w Berlinie od 2010 roku. Jego debiutancka kolekcja została tam wyróżniona prestiżową nagrodą i co ważne, to właśnie wtedy jego styl nazwano New Couture. Projektant upodobał sobie Berlin i mieszka tam na stałe. Jednak o jego talencie mówi się od dawna w całej Europie.

Kolekcje artysty są prezentowane na łamach najlepszych magazynów o modzie, między innymi "Vogue", "Interview", "Elle" i "Vanity Fair". Regularnie jego ubrania można oglądać na tygodniach mody w Polsce, Lizbonie i Zurychu. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów