KFC wypuściło swoją kolekcję ubrań. "Jest zaskakująco udana"

Emilia Klima 17.07.2017
Fotografia: KFC
Fotografia: Kolekcja ubrań KFC

Jeśli chcielibyście wyrazić miłość do KFC strojem, teraz jest na to szansa. 

Moda to ostatnia rzecz, z którą może kojarzyć się amerykańska sieć restauracji fast food. Takie myślenie już wkrótce może się zmienić. Nie jesteśmy do końca pewni, do kogo jest skierowana limitowana kolekcja ubrań, czy bardziej do fanów kurczaków w panierce, czy "fashionistów" poszukujących nowych inspiracji w modzie ulicznej, ale jedno jest pewne - KFC udało się stworzyć całkiem udany zestaw. 

Do sprzedaży online trafiły podstawowe części garderoby takie jak t-shirty, bluzy z długim rękawem i skarpetki, a także biżuteria (głównie naszyjniki). Nasz faworyt to żółta bluza z czarnym napisem "Fried Chicken USA".

Bluza KFC
Fotografia: KFC

Ubierz się w KFC

Fakt wypuszczenia kolekcji ubrań przez fast foodowego giganta nie umknął uwadze branżowych mediów. Co ciekawe, modowe portale przyjęły ją całkiem ciepło nazywając linię "zaskakująco udaną".

Bardziej zaskakującego od tego, że KFC postanowiło wypuścić swoją kolekcję ubrań jest to, że są one całkiem cool - komentuje portal Fashionmagazine.com.

Podobnego zdania są internauci, którzy błyskawicznie wykupili niemal całą kolekcję. A co Wy myślicie o ubraniach od KFC? Nosilibyście? ;-)

Kolekcja ubrań KFC
Fotografia: KFC
Kolekcja ubrań KFC
Fotografia: KFC
Kolekcja ubrań KFC
Fotografia: KFC
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów