Julia Wieniawa pierwszy raz w Cannes. Wyglądała zachwycająco!

Paulina Ermel 11.05.2018
Julia Wieniawa
Fotografia: Eastnews

Młodziutka Julia Wieniawa zadebiutowała na festiwalu filmowym w Cannes. O jej sukience rozpisują się już wszyscy. 

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. Na południe Francji wybrały się ambasadorki marki L'Oreal - Grażyna Torbicka, Jessica Mercedes i Julia Wieniawa. Piękne Polki również wzięły udział w wyścigu o najlepszą stylizację na czerwonym dywanie. Wygrać mogła tylko jedna.

Zobacz także: Agnieszka Cegielska pochwaliła się modną bluzą. Ten model pochodzi z sieciówki!

Najpiękniejsza w Cannes

Mowa oczywiście o Julii Wieniawie, która w tym roku zaliczyła debiut na czerwonym dywanie najważniejszego festiwalu filmowego na świecie. Przed premierą filmu "Zimna wojna" Julka dzielnie pozowała w cielistej długiej sukience projektu Violi Piekut. Głęboki dekolt, spektakularny tren i kształt, który wyglądał jak druga skóra młodej aktorki stworzyły imponujący efekt. 

Kreacja na delikatnych ramiączkach podkreśliła atuty sylwetki Wieniawy. Seksowne wycięcia odsłoniły jej dekolt i minimalistyczny tatuaż. Stylizację uzupełniła awangardowa fryzura w postaci gładko zaczesanego, oryginalnego koka. I ten makijaż! Takiej stylizacji nie mogłyby się powstydzić zagraniczne gwiazdy, które odwiedzają Cannes od lat.

EN_01318901_5065
Fotografia: Eastnews

Podoba wam się Julia w takim wydaniu?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów