Jakiego koloru są te buty? Internauci mają z tym problem

Martyna Wojciechowska 09.05.2018
Trampki
Fotografia: Facebook.com/993brockfm

Rozpętała się burza w sieci!

Pamiętacie zdjęcie dwubarwnej sukienki, której kolor rozpętał burzę w sieci? Teraz internauci mają problem z kolorem trampek. Wydawałoby się, że wszyscy powinni widzieć ten sam odcień, jednak zdania są podzielone. W komentarzach pod zdjęciami tych butów użytkownicy podają aż 3 wersje.

Zobacz także: Pochwaliła się kompletem ubrań od Nike i zapytała, jaki to kolor. W sieci rozgorzała dyskusja

Jakiego koloru są te trampki?

Sznurowane buty, które pojawiły się w kolekcji jednej z zagranicznych marek, wyglądają jak najzwyklejsze trampki. Mimo że praktycznie niczym nie różnią się od innych sportowych butów, wzbudzają ogromne emocje w sieci. Wszystko przez jeden szczegół, który nie daje spokoju internautom.

Niektórzy twierdzą, że trampki, które widzicie na zdjęciu, są koloru szaro-białego. Inni uważają, że to połączenie różu i bieli. A jeszcze inni są przekonani, że buty raz są biało-różowe, a innym razem szaro-zielone - w zależności od padającego na nie światła.

Dociekliwy internauta postanowił rozwikłać tę zagadkę. Dodał zdjęcie trampek do programu graficznego z funkcją rozpoznawania kolorów. Okazało się, że buty są szaro-zielone. Co wy na to?

0_1525776990
Fotografia: Facebook.com/girlsmouth
trainers
Fotografia: facebook.com/993brockfm

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Autor: Martyna Wojciechowska

Jakie klapki męskie kupić?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów