Jak zakupy przez internet to tylko luksusowe. Ubrania tych marek premium są najchętniej kupowane

Redakcja 22.11.2016
Scena z serialu "Plotkara"
Fotografia: www.youtube.com

To zestawienie nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Najwyższe miejsca zajmują te marki, o których marzą wszyscy miłośnicy mody. 

We współczesnym świecie zakupy przez internet cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Sprzedaż w sieci prowadzą już tylko popularne sieciówki, ale też luksusowe marki. Nowy raport Agencji PMX pokazał, które z marek cieszą się w Stanach Zjednoczonych największą popularnością. 

Na pierwszym miejscu uplasował się Ralph Lauren. Amerykańska firma od lat jest liderem wśród marek premium. Ubrania, torebki i dodatki tej właśnie firmy są najchętniej kupowanymi produktami online, biorąc pod uwagę oczywiście rynek dóbr luksusowych. Na drugiej pozycji znalazł się Michael Kors, który jest znany z tego, że swoje produkty kieruje głównie do kobiet. Największą popularnością cieszą się jego torebki ozdobione złotym logo MK. 

All-ONS_2375742-Ola_Ciupa
Fotografia: ons

Drożej, czyli za podium

Czołówkę zamyka firma Coach, i to może być dla niektórych spore zaskoczenie. Firma słynie przede wszystkim z luksusowych akcesoriów - w swojej ofercie ma torebki, portfele, walizki, apaszki i perfumy. Kolejne miejsca zajmują ci najbardziej znani i najbardziej pożądani, ale u których na zakupy może pozwolić sobie mniej osób. Na miejscu czwartym uplasował się Louis Vuitton, na piątym Gucci, a dalej Chanel, Burberry, Hermes, Christian Louboutin i Versace. 

Jak podaje Businessinsider.com.pl, zestawienie przygotowane zostało w oparciu o dane, ilu internautów odwiedziło witryny internetowe sklepów, jak często dane marki były wyszukiwane w Internecie, a także jak duże było zaangażowanie firm w mediach społecznościowych i w rynek dóbr premium. 

Ralph Lauren
Fotografia: ONS

Ralph Lauren

Coach
Fotografia: East News

Coach

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów