Tak wygląda najdroższy makijaż ust w historii. Artystka na jego wykonanie wydała fortunę

Anna Respondek 24.07.2017
Vlada w trakcie malowania
Fotografia: Instagram/vladamua

Wykonanie tego makijażu ust kosztowała zaledwie 26,5 tysiąca dolarów.

Z takimi makijażem nie można zostać niezauważonym. Artystka Vlada Haggerty stworzyła na ustach modelki małe dzieło sztuki, z którym dla bezpieczeństwa lepiej nie wychodzić z domu. 

Niesamowity "make-up" został wykonany przez Vladę dzięki wykorzystaniu około osiemdziesięciu diamentów 6,5 karatowych. Wyczarowanie tego  arcydzieła zajęło ponad godzinę. Transformacji dokonano, aby uczcić rozpoczęcie współpracy ze Smashbox Cosmetics, w którym Haggerty została pierwszą w historii "szefową do spraw makijażu ust". Miała być to również promocja nowych marek stworzonych przez firmę: Smashbox's Be Legendary Liquid MetalsBe Legendary Liquid Pigments

Najdroższy makijaż w historii? 

Każdy kolejny makijaż mistrzyni jest coraz bardziej pracochłonny i wymagający. Na jej instagramowym koncie pojawiają się inspirujące zdjęcia, które przyciągają całą rzeszę obserwujących i komentujących.

Makijażystka znana jest również z oskarżeń w stosunku do Kylie Jenner, która przy wielu okazjach kopiowała jej zdjęcia. Młoda celebrytka bez pozwolenia wykorzystała jedno z dzieł Vlady na swoim instagramowym koncie. Skopiowała również pomysł Haggerty na zdjęcie, aby wypromować swoją linię kosmetyków. 

Chciałybyście, żeby kiedyś Vlada zajęła się waszymi ustami? ;)

giphy (4)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów