Izabela Janachowska zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych! Zobaczcie, jak wyglądają

Zuzanna Morska 11.10.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: instagram.com/izabelajanachowska

Otworzyła też butik, w którym będzie sprzedawała własne projekty!

Izabela Janachowska od dawna związana jest z branżą ślubną. Gwiazda wyszła za mąż w 2014 roku i właśnie wtedy odkryła, że interesuje ją przygotowywanie i organizacja ślubów. Od tamtej pory założyła portal ślubny, kanał na Youtube i dorobiła się czterech programów w telewizji - "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "W czym do ślubu", "Ślub marzeń" i "Panny młode ponad miarę".

Teraz gwiazda rusza z nowym biznesem! Okazuje się, że Janachowska zaprojektowała własną kolekcję sukien ślubnych. Otworzyła też w butik, w którym będzie można je obejrzeć, przymierzyć i kupić!

Izabela Janachowska stworzyła kolekcję sukien ślubnych

Izabela Janachowska zaprojektowała suknie ślubne! Premiera jej kolekcji miała miejsce podczas wrześniowych Warsaw Wedding Days. Gwiazda otworzyła też butik, w którym będzie sprzedawać piękne suknie. Na otwarciu towarzyszył jej ukochany mąż, Krzysztof Jabłoński.

Izabela Janachowska Collection obejmuje suknie idealnie wpisujące się w najnowsze trendy ślubne. Znajdziemy tu najróżniejsze modele sukien, spośród których każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie. Są to suknie wykonane z jakościowych materiałów, w których każda panna młoda może poczuć się wyjątkowo!

Gwiazda pochwaliła się sukniami ślubnym na Instagramie. Także tutaj pokazała zdjęcia z otwarcia swojego butiku. Sami zobaczcie, jak prezentuje się nowa marka byłej tancerki!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów