Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje majątek! Jak będzie wyglądać panna młoda?

Katarzyna Leszczyńska 09.03.2018
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub 19 maja. Przygotowania przekroczyły ich najśmielsze oczekiwania. Suknia ślubna Maghan Markle kosztuje majątek!

Nadchodzi, wyczekiwany przez fanów rodziny królewskiejdzień ślubu księcia Harry’ego. Ceremonia odbędzie się 29 maja 2018 roku. Wszyscy zastanawiają się nad tym, jak będzie wyglądać zarówno sam ślub, jak i przyjęcie weselne. Pojawiły się nawet informacje, że podczas przyjęcia weselnego Harry’ego i Meghan wystąpi jeden z najsłynniejszych girlsbandów na świecie, Spice Girls.

Zobacz także: Meghan Markle złamała zasady etykiety? Na coś takiego nie zdecydowała się nawet księżna Kate

Kobiety, które śledzą losy rodziny królewskiej, przede wszystkim zastanawiają się nad tym, jak będzie wyglądała panna młoda. Na temat sukni ślubnej Meghan Markle krążą już legendy. W reszcie jednak pojawiły się konkretne informacje. Magazyn „Look” donosi, że suknia ślubna Meghan Markle zostanie zaprojektowana przez dom mody Alexander McQueen. Co ciekawe, ta sama marka projektowała suknię księżnej Kate. Okazuje się, że to właśnie suknia przyszłej żony księcia Harry’ego jest największym wydatkiem weselnym.

Meghan przygotowuje się do tego wymarzonego dnia jak każda inna panna młoda. Suknia ślubna była największym wydatkiem i trzeba było podwoić pierwotnie zakładany budżet – zdradziło źródło magazynu „Look”.

Jak się okazuje, suknia ślubna Meghan Markle ma kosztować aż 400 tysięcy funtów. W przeliczeniu na naszą walutę to około 2 miliony złotych! Takiego budżetu zazwyczaj nie wydaje się nawet na całe wesele. Każda panna młoda chce, żeby jej suknia ślubna była wyjątkowa. Meghan ma dodatkową motywację, ponieważ na nią zwrócone będą oczy całego świata. My nie możemy się doczekać, aż obaczymy tę wyjątkową kreację!

Zobacz także: Jak Harry poznał Meghan Markle? Historia jak z romantycznego filmu

Księżna Kate w sukni ślubnej Alexander McQueen
Fotografia: EAST NEWS
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle po ślubie z Harrym:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów