12.01.2018 14:40

Przyszłe panny młode oszalały na punkcie sukni ślubnej Any z "Nowego oblicza Greya". Chcą ją wszyscy

Przyszłe panny młode chcą mieć taką samą.

Suknia Anastasii Steel robi furorę

Fotografia: Facebook/Fifty Shades

Filmy są doskonałym sposobem na reklamę. Gdy widzimy coś fajnego u naszych ulubionych bohaterów, zazwyczaj od razu chcemy to mieć. Zwłaszcza, gdy np. szukamy inspiracji na jakąś okazję. Tak może być m.in. przed ślubem, gdy kobiety poszukują wymarzonej sukni. Wówczas bohaterki filmowe mogą być doskonałym źródłem inspiracji.

Niedawno światło dzienne ujrzał zwiastun filmu „Nowe oblicze Greya”. I choć produkcja już od pierwszej swojej części budzi ogromne emocje, podobnie jak książka, na podstawie której powstała, przyciąga ogromną ilość widzów i staje się idealnym podłożem do lokowania produktów. Wiele kobiet już po zapowiedzi oszalało na punkcie sukni ślubnej, którą ma na sobie główna bohaterka, Anastasia Steel.

Suknia Anastasii Steel

Fotografia: Instagram/fiftyshadesmovie

Kobiety oszalały na punkcie sukni ślubnej Any Steel

Okazuje się, że ślubna kreacja bohaterki spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony pań. To zaskakujące, zważywszy na to, że nie jest ona bardzo ozdobna. Można wręcz powiedzieć, że jest skromna. To prosta suknia, przylegająca do ciała, z koronką na górze, dekoltem w stylu hiszpańskim, delikatnymi guzikami na plecach i trenem. Choć zawiera dużo elementów, nie wydaje się skomplikowana, a jej wygląd jest bardzo kobiecy.

Przez wiele tygodni kobiety próbowały wyszukać, czyjego projektu jest ta kreacja i gdzie można ją dostać. Okazuje się, że stoi za nią filipińska projektantka, Monique Lhuillier. Autorka chwalonego projektu sama przyznała się do tego na Instagramie, gdzie opublikowała post dotyczący właśnie „Nowego oblicza Greya”.

"

Kulminacyjny, ostatni rozdział rozpocznie się w Walentynki. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczycie suknię – napisała projektantka. "

Kobieta nawiązała oczywiście do tego, że jest to ostatnia część z serii o Greyu. W najnowszej, wiosennej kolekcji Lhuillier, pojawią się właśnie tego typu suknie. Będą wykończone romantycznymi koronkami i delikatnym tiulem. To połączenie tradycji z nowoczesnością ma sprawić, że każda panna młoda poczuje się jak w bajce. Jeśli zatem szukacie sukni w stylu Any Steel – już wiecie, na czym się skupić.

Suknia zaprojektowana przez Monique Lhiullier

Fotografia: Instagram/Monique Lhuillier

Ana Steel i Christian Grey ślub

Fotografia: YouTube

Ana Steel po ślubie

Fotografia: Facebook/Fifty Shades Freed

Podoba wam się suknia ślubna Any?