Fani Roberta Lewandowskiego kupują bez mierzenia kurtkę promowaną przez piłkarza. Jej cena zaskakuje

Katarzyna Leszczyńska 12.10.2017
Robert Lewandowski
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Piłkarz jest żyłą złota dla niektórych marek. 

Robert Lewandowski znany jest nie tylko ze swojej budzącej zachwyt kariery piłkarskiej. Kapitan polskiej reprezentacji kojarzony jest również z tym, że zawsze świetnie wygląda. Piłkarz pokazuje się w najmodniejszych ubraniach. Sam jest twarzą znanej marki odzieżowej, która zajmuje się przede wszystkim sprzedażą garniturów – Vistuli.

Na jednym ze zdjęć z kampanii firmy Robert Lewandowski ma na sobie skórzaną kurtkę. Produkt stał się niezwykle popularny, do tego stopnia, że rozszedł się jak świeże bułeczki. Pomimo tego, że cena kurtki wynosiła 1600 złotych i była dostępna tylko w sklepie internetowym, co utrudniło zainteresowanym możliwość przymierzenia – fani piłkarza sprawili, że to był prawdziwy hit sprzedaży. Model wysprzedał się w mgnieniu oka.

Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na zorganizowanie przedsprzedaży Ta kolekcja była bardzo oczekiwana i klienci bardzo dobrze to przyjęli. Jeśli ktoś chciał mieć pewność, że jako pierwszy otrzyma produkt oraz, że nie zbraknie rzeczy w jego rozmiarze, zamawiał właśnie w ten sposób. Oczywiście oferowaliśmy też zwrot czy wymianę zamówionych produktów – powiedziała Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu Vistula, w rozmowie z Wirtualną Polską.

Robert Lewandowski powoli staje się ikoną mody. Niedługo będzie rywalizował z Grzegorzem Krychowiakiem o miano najlepiej ubranego piłkarza w polskiej reprezentacji. Lewandowski, oprócz współpracy z Vistulą, ma również podpisane kontrakty z innymi firmami, m.in.: Huaweiem oraz Coca-Colą. Nie od dziś wiadomo, że piłkarze są najlepszymi infuencerami i przynoszą zyski wielu markom. Dlatego ci najlepsi są angażowani w promocję topowych produktów na całym świecie.

Zagłosuj

Zdarzyło ci się kupować produkty, bo promowali je twoi idole?

Liczba głosów:

Modne kurtki męskie są na wyciągnięcie ręki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów
Attribute Type Value
0 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Ksiezna-Meghan-w-sukience-z-sieciowki-13475'
1 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-tytanowe-wlasciwosci-cena-jak-je-zrobic-7911'
2 string '/Uroda-i-Moda/Paznokcie/Paznokcie-na-sylwestra-trendy-2018-2019-12039'
3 string '/Uroda-i-Moda/Shopping/Anna-Lewandowska-w-kurtce-z-sieciowki-za-199-zl-13309'
4 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Lifting-rzes-na-czym-polega-efekty-cena-9540'
5 string '/Uroda-i-Moda/Pielegnacja/Kolagen-do-picia-opinie-skutki-uboczne-zastosowanie-7814'
6 string '/Uroda-i-Moda/Fryzury/Sprawdzone-sposoby-na-geste-wlosy-8421'