6 ubrań, w których kobiety zdaniem mężczyzn wyglądają niepoważnie. Sprawdź, czy masz je w swojej szafie!

Malwina Wasilewska 30.04.2020
dziewczyna w okularach
Fotografia: Shutterstock

Są takie damskie ubrania i dodatki, których faceci nie znoszą. Poznajcie listę najbardziej znienawidzonych przez mężczyzn elementów kobiecej garderoby.

Niektórych trendów w damskiej modzie mężczyźni nigdy nie zaakceptują. Mimo że kobiety noszą je od lat i raczej nie planują pozbywać się ich ze swoich szaf, oni otwarcie mówią, co myślą na ich temat.

Na czarnej liście znalazło się 6 elementów damskiej garderoby, które być może ty też nosisz. Sprawdź ranking przygotowany przez serwis thelist.com!

1. Szerokie dżinsy

Spodnie z szerokimi nogawkami regularnie wracają do modowych łask, a faceci nadal nie mogą się do nich przekonać. Ich zdaniem tego typu fasony zaburzają kobiece proporcje. Jak twierdzą, szerokie dżinsy odbierają nam kobiecość.

2. Zbyt krótkie szorty

Latem na ulicach nie brakuje dziewczyn w krótkich szortach. Mężczyźni nie widzą w nich nic złego pod warunkiem, że nie są zbyt krótkie. Spodnie odsłaniające uda czy nawet część pośladków są ich zdaniem w złym guście.

3. Zbyt szerokie swetry

Bez oversize'owych swetrów większość z nas nie wyobraża sobie zimowej garderoby. Faceci twierdzą jednak, że to najgorsza rzecz, jaką możemy na siebie włożyć. Nie dość, że wyglądają niechlujnie, to jeszcze zakrywają nasze kobiece kształty.

4. Naturalne futra

W tej kwestii faceci są w 100% zgodni. Kobieta w naturalnym futrze budzi negatywne skojarzenia. Nie dość, że wygląda fatalnie, to jeszcze przyczynia się do krzywdzenia zwierząt. 

5. Zbyt wysokie szpilki

Zdaniem mężczyzn nie ma nic gorszego od widoku kobiety nieporadnie chodzącej na kilkunastocentymetrowych szpilkach. Faceci twierdzą, że takie buty zamiast dodawać nam pewności siebie, sprawiają, że wyglądamy groteskowo.

6. Ubrania z motywem panterki

Zwierzęce wzory znów są na topie, jednak faceci mówią im zdecydowane "nie" i utęsknieniem czekają aż znów wyjdą z mody. Najbardziej nie lubią panterki, która kojarzy się im z tandetą.

Co wy na to? Zgadzacie się z rankingiem opublikowanym na stronie thelist.com?

Spodnie dzwony modne były w latach 90. Wygląda na to, że teraz znów wracają! Jakie są najmodniejsze spodnie dzwony w tym roku? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów