FAST TEXTILE: Największe wydarzenie tekstylne w Polsce

Artukuł sponsorowany 09.11.2017
FAST TEXTILE: Największe wydarzenie tekstylne w Polsce

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

 

Czwarta edycja targów tekstylnych odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Na odwiedzających Targi czekać będą specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy międzynarodowe. Tylko tutaj będzie można skorzystać z oferty 400 producentów z 40 krajów, a także zobaczyć m.in. wyjątkowe atelier Macieja Zienia i ekskluzywną Strefę Trendów. 

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko dla producentów z regionu, ale również z całego kraju czy z zagranicy.

_MG_0611

 

Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy na sezon wiosna/lato 2018 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość, aby zamówić bądź kupić wszystko, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym m.in. tkaniny, tekstylia, przędzę, dodatki, akcesoria krawieckie czy maszyny.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.” 

Odwiedź Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile w dniach 16-18 listopada i poznaj modę od podszewki na najważniejszym wydarzeniu tekstylnym w Europie – odbierz darmowy bilet na www.fasttextile.com.

_DSC0132

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów