Gwyneth Paltrow w sukni sprzed 60 lat! Zobaczcie, jaką kreację wybrała na rozdanie nagród Emmy

Paulina Ermel 24.09.2019
Gwyneth Paltrow
Fotografia: instagram.com/gwynethpaltrow

Aktorka pojawiła się na gali rozdania nagród Emmy 2019 w spektakularnej kreacji, która ma... prawie 60 lat! Zobaczcie, jak wyglądała.

Rozdanie nagród Emmy 2019 już za nami. Do dzisiaj jednak pozostajemy pod wrażeniem kreacji, które gwiazdy światowego formatu wybrały na tę imprezę. W pamięci szczególnie utkwiła nam suknia, którą na ten specjalny wieczór wybrała Gwyneth Paltrow.

Zobaczcie, dlaczego jest tak wyjątkowa.

Emmy Awards 2019: Gwyneth Paltrow w sukni sprzed 60 lat

Gwyneth Paltrow nie mogło zabraknąć na tegorocznym rozdaniu nagród Emmy. Gwiazda nie była nominowana do żadnego z wyróżnień, ale sama wręczała nagrodę innym. Aktorkę poproszono o zaprezentowanie nominowanych w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym". I właśnie na tę okazję zdecydowała się założyć wyjątkową suknię.

Dlaczego o sukni Paltrow mówią wszyscy? Otóż okazuje się, że piękna Amerykanka wybrała na galę biało-czarną, klasyczną kreację vintage. Na próżno jednak szukać jej w najnowszych kolekcjach znanych domów mody.

Paltrow miała na sobie bowiem suknię projektu Valentino Garavani, która powstała w... 1963 roku!

Trzeba przyznać, że Gwyneth wyglądała w niej obłędnie, prawda?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów