Druhny z bukietami są passe. Nowy trend jest uroczy i ma szczytny cel

Beata Dżumaga 07.04.2017
Nietypowa sesja ślubna miała wyjątkowo szczytny cel.
Fotografia: Pixabay.com

W dniu swojego ślubu Meghan  zwróciła uwagę na ważny problem bliski jej sercu.

Sesja ślubna to jeden z najważniejszych elementów wesela. W Stanach Zjednoczonych tradycją jest, że panna młoda pozuje z grupą druhen, a każda z nich dzierży w dłoni bukiet kwiatów. Jednak Meghan Butler postanowiła pójść własną drogą. Zarówno ona, jak i jej przyjaciółki, kwiaty zamieniły na bezpańskie psiaki – fotografowały się trzymając w ramionach szczeniaki (i jednego dorosłego psa). Przy okazji zachęcały do adopcji psów ze schroniska.

Z portalu People.com dowiadujemy się, że pomysł narodził się na wieczorze panieńskim Meghan. Dziewczyny zobaczyły zdjęcie z sesji ślubnej pary, która także pozowała z psiakami. Ale Meghan i jej druhny postanowiły pójść o krok dalej i zwrócić uwagę na problem adopcji psów. W tym celu Meghan trzyma w ręku tabliczkę z napisem "Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość i psy", oraz z hashtagiem #adoptdon’tshop ("Adoptuj, nie kupuj") i nazwą organizacji, która zapewnia opiekę bezpańskim zwierzakom.

Chcieliśmy zwrócić uwagę na działalność schronisk. Istnieją ośrodki, które ratują rasowe psy, jeśli ktoś jest zainteresowany konkretną rasą. (…) Adoptujcie psy, które potrzebują kochającego domu. To takie szczęśliwe, świetne zwierzaki, nie mogę zrozumieć, dlaczego ktoś miałby je porzucić – mówi panna młoda w rozmowie z portalem Abcnews.com

Meghan postanowiła w dniu swojego ślubu zwrócić uwagę na problem adopcji psów.
Fotografia: Facebook.com/meghan.addison.3

Meghan postanowiła w dniu swojego ślubu zwrócić uwagę na problem adopcji psów.

Panna młoda kwiaty zastąpiła szczeniakami.
Fotografia: Facebook.com/meghan.addison.3

Panna młoda kwiaty zastąpiła szczeniakami.

Wesele z happy endem

Meghan sama aktywnie wspiera adopcję psów ze schroniska. Ona i jej mąż przygarnęli w sumie czwórkę zwierzaków - dwa psy i dwa koty. Ponadto, zamiast wydawać pieniądze na upominki dla gości weselnych, para młoda przeznaczyła te środki na datki dla jednego ze schronisk dla psów.

Wspaniałe było to, że w dzień wesela Meghan zwróciłyśmy uwagę na problem, który jest dla niej tak ważny – mówi w rozmowie z portalem People.com Christine Edison, jedna z druhen.

Można by pomyśleć, że takiej ślubnej sesji zdjęciowej nic nie przebije. A jednak się udało. Okazało się, że wszystkie zwierzaki, które wzięły udział w sesji zdjęciowej, już znalazły dla siebie nowy dom i kochających opiekunów.

Wszystkie psy, które wzięły udział w sesji, znalazły już nowy dom.
Fotografia: Facebook.com/DiscoverLoveStudios/

Wszystkie psy, które wzięły udział w sesji, znalazły już nowy dom.

Małe psy na sesji ślubnej to dobry pomysł? [WIDEO - SONDA]

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów