To największy urodowy trend tej wiosny! Fajny czy przesadzony?

Paulina Ermel 05.03.2019
Piegi
Fotografia: Shutterstock

Nie tylko neonowe ubrania i transparentne dodatki. W tym sezonie króluje też bardzo oryginalny makijaż. Zobaczcie, jaki!

Co sezon wielkie domy mody lansują nowe trendy nie tylko, jeśli chodzi o ubrania, ale także jeśli chodzi o dodatki i makijaże. Bez tych dwóch ostatnich nawet najfajniejsze stylizacja nie będzie "pełna". Dlatego warto zorientować się w temacie i sprawdzić, jakie makijaże królują wiosną i latem 2019.

Jedna z propozycji szczególnie przypadła do gustu miłośniczkom mody. Do tej pory mogły taki makijaż oglądać na wybiegach. Teraz przeniosą go na ulice. O jaki trend urodowy chodzi?

Diamentowe piegi

Jeszcze niedawno kobiety robiły wszystko, aby zlikwidować swoje piegi. Wcierały w skórę różne kosmetyki, stosowały sposoby babć i mam. Dzisiaj piegi wracają do łask. Ale nie tylko w klasycznej odsłonie.

W wiosenno-letnim sezonie 2019 nosimy piegi w bardzo odważnym, niecodziennym wydaniu. Mowa bowiem o diamentowych piegach! Coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu "makijaż" i wrzuca do sieci zdjęcie z hasztagiem #glitterfreckles. Jak wam się podoba ten trend?

Musimy przyznać, że jest dość odważny, ale jednocześnie na pewno znajdzie wiele amatorek, które z pewnością chętnie wypróbują go np. w sezonie festiwalowym! Wypróbujecie?

Do oryginalnego makijażu warto "dobrać" modną stylizację. A w tym sezonie powinna ona opierać się na... plisowanej spódnicy! Poznajcie trend, który wraca od ładnych paru lat.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów