Blogerka poprosiła ludzi w sklepie, by wybrali dla niej ubranie. Efekt przerósł jej oczekiwania

Emilia Klima 12.06.2017
Safiya Nygaard
Fotografia: Screen z Youtube.com/Safiya Nygaard

Amerykańska blogerka oddała się w ręce przypadkowych stylistów. Zobaczcie, z jakim efektem. 

Safiya Nygaard to amerykańska blogerka i youtuberka, która zajmuje się szeroko pojętą tematyką mody i urody. Na kanale prezentuje recenzje trendów i produktów, a także wymyśla dla siebie różne zadania. Ostatnim z nich było sprawdzenie, co się stanie, gdy swoją stylizację odda całkowicie w ręce nieznajomych. W tym celu wybrała się do pobliskiego centrum handlowego.

Plan był prosty - będzie prosić różne osoby o dobranie poszczególnych elementów. Zaczęła od koszulki i spodni - kolejne części stroju miały być wybrane już w oparciu o to, co wybrały dla niej poprzednie osoby. Na koniec Safiya zmodyfikowała swój makijaż przy użyciu kosmetyków zaproponowanych jej przez przypadkową spotkaną klientkę sklepu. Efekt? Blogerka przyszła do sklepu w czarnym ubraniu i ciemną szminką, a wyszła kompletnie odmieniona.

Blogerka pozwoliła ubrać się obcym osobom
Fotografia: Screen z Youtube.com/Safiya Nygaard

Wynik eksperymentu

Blogerka po zakończeniu eksperymentu przyznała, że poza spodniami, sama dla siebie nie wybrałaby nic z tych rzeczy. Zaskoczyło ją jednak to, że całość miała sens i poszczególne elementy idealnie się uzupełniały. 

Moją uwagę zwróciło to, że kiedy osoby wybierały strój nie dla siebie, były bardzo zdecydowane i od razu mówiły mi, co powinnam założyć. Ale to może dlatego, że miały mnie już dość i chciały mieć to jak najszybciej za sobą - uznała blogerka.

Safiya nie wspomniała, czy ta lekcja czegoś ją nauczyła i czy planuje wprowadzić jakieś modyfikacje do swojego codziennego stylu. Coś nam jednak mówi, że zostanie przy swoich mniej "radosnych" ubraniach. Chyba słusznie ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów