Biżuteria zaprojektowana przez Magdalenę Frąckowiak jest już dostępna w Polsce. Zainteresowanie budzi zwłaszcza jeden produkt

Emilia Klima 22.09.2017
Magdalena Frąckowiak
Fotografia: East News

Magdalena Frąckowiak wydała trzecią autorską kolekcję biżuterii.

Magdalena Frąckowiak jest światowej sławy modelką, która pojawia się na największych wybiegach, m.in. podczas pokazów Victoria’s Seecret. Modeling nie jest jednak jej jedyną pasją. Gwiazda postanowiła zaprojektować własną biżuterię. W roli projektantki zadebiutowała w 2015 roku. Właśnie ma miejsce premiera jej trzeciej autorskiej kolekcji.

Na premierę kolekcji MAGDALENA FRACKOWIAK JEWELRY wybrano warszawski Salon Moliera 2. To właśnie tu będzie można kupić wyjątkową biżuterię zaprojektowaną przez modelkę. Za wykonanie projektów Frąckowiak odpowiedzialni są najlepsi jubilerzy. Nic więc dziwnego, że kolekcja jest dopracowana w najmniejszych detalach.

Kolekcja Magdaleny Frąckowiak
Fotografia: moliera.com

Modelka nie zapomniała w swojej kolekcji o największym hicie sezonu – chokerach. Są one ręcznie haftowane i wyszywane, co świadczy o ich wyjątkowości. Oprócz tego w kolekcji dostępne są najmodniejsze obecnie kolczyki – koła. Ale nie tylko. Są też naszyjniki, pierścionki oraz bransoletki w 18-karatowym złocie.

Na premierze kolekcji pojawiła się sama modelka, ale również wiele polskich gwiazd, m.in. projektanci: Łukasz Jemioł oraz Joanna Przetakiewicz.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Frąckowiak
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Salon Moliera 2 jest jedynym miejscem w Polsce, w którym będzie można kupić biżuterię z kolekcji Magdaleny Frąckowiak. Oprócz niego kolekcja jest dostępna jedynie w kilku prestiżowych miejscach na świecie, co czyni ją tym bardziej wyjątkową. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów