Bikini to przeżytek, w tym roku królują stroje jednoczęściowe. Szczególnie jeden model

Natalia Dziedzianowicz 12.06.2017
Najmodniejsze stroje kąpielowe
Fotografia: East News

Kostiumy jednoczęściowe kontynuują dominacje wśród plażowych trendów.

W 2017r. królować ma przede wszystkim czerwony kostium inspirowany z kultowym serialem "Słoneczny Patrol". Wracają odważne wycięcia przy piersi i odkryte plecy. Dzięki kampanii marki Sunny Co Clothing, czerwone kostiumy stały się najbardziej pożądanym strojem kąpielowym tego roku. Wystarczyło tylko wyrazić chęć założenia go i zapostowania zdjęcia w nim na Instagramie, a marka wysyłała egzemplarz podobny do tego, w jakim po plażach biegała swego czasu Pameli Anderson. Internet zalała wręcz fala czerwieni.

Bikini to przeżytek

Kostiumy jednoczęściowe do łask wróciły już w zeszłym sezonie, ale tego lata mają przebić popularnością stroje dwuczęściowe. Powszechne przekonanie o tym, że bikini to zdecydowanie bardziej seksowny model, a strój jednoczęściowy zarezerwowany jest dla pań, które próbują zamaskować niedoskonałości sylwetki, należy uznać za przeżytek.

A jeśli nie przekonuje nas strój na "Słoneczny patrol" tudzież czerwień nie jest naszym najbardziej twarzowym kolorem, możemy zainspirować się innymi trendami.  Drugim w kolejności bestsellerem wśród jednoczęściowców jest ten w kolorze cielistym. Modne w tym roku będą również paski (pionowe - wyszczuplające) i modele asymetryczne.

DMB_09.jpg9
Fotografia: drivemebikini.com
03510031
Fotografia: drivemebikini.com

Kostiumy jednoczęściowe - jaki wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów