Biedronka sprzedaje sukienki sylwestrowe od projektantów. Wśród nich klasyczne fasony

Katarzyna Mordalska 14.12.2016
sukienki
Fotografia: materiały prasowe Biedronki

Kreacje będą dostępne w wybranych sklepach sieci w dniach od 15 do 29 grudnia 2016 roku.

W sieci Biedronka można już było kupić chyba niemal wszystko, a co kilka tygodni jest wprowadzana do sprzedaży specjalna oferta zaprojektowana przez znane osoby między innymi kreatorów mody. Nie powinno więc nas dziwić, że przy okazji robienia codziennych zakupów, miniemy stoisko z kreacjami na Sylwestra.

15 grudnia 2016 roku do sieci sklepów trafią do sprzedaży sukienki i tuniki, które zostały zaprojektowane przez studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Modele prezentują raczej klasyczny styl. Trzy z czterech sukienek są w czarnym kolorze, a jedna w czerwonym - nie są to najmodniejsze barwy, ale ponadczasowe i zachowawcze.  

Aurelia Fąfara, Aleksandra Świątek i Paulina Świątkowska zostały laureatkami najnowszej edycji konkursu "Młodzi projektanci dla Biedronki". Projekty studentek ASP w Łodzi są zarówno eleganckie, jak i wygodne. Łączą najnowsze trendy z wysoką jakością i atrakcyjną ceną – pisze Biedronka w komunikacie prasowym.

Kreacje sylwestrowe trafią do sprzedaży do wybranych sklepów sieci. Zachęcające są nie tylko fasony tych oryginalnych sukienek i tunik, ale także atrakcyjna cena – 69,99 zł za sztukę. W zależności od wybranego modelu będą dostępne w rozmiarach od S do XXL, a każda z nich zapakowana jest w ozdobne pudełko. Nadają się zatem także na świąteczny prezent.

Sieć wspiera młode talenty

To nie pierwsza taka inicjatywa sieci sklepów. Konkurs "Młodzi projektanci dla Biedronki" trwa od 2013 roku i odbywa się przy merytorycznym wsparciu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – czytamy dalej w komunikacie prasowym. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, gdyż łącznie w ciągu trzech ostatnich odsłon sprzedanych zostało ponad 50 tys. strojów od młodych polskich projektantów.

Sieć sklepów ceni sobie współpracę z artystami, którzy poszerzają ofertę Biedronki o ciekawe produkty, a jednocześnie młodzi projektanci mają okazję sprawdzić swoje umiejętności i osiągnąć zwrotny punkt w karierze. Niewielu młodym udaje się trafić ze swoimi projektami do szerokiej sprzedaży jeszcze na studiach. Aby złowić kreację, trzeba się spieszyć, gdyż będą dostępne w wybranych sklepach do 29 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

sukienki
Fotografia: materiały prasowe Biedronki

Eleganckie i modne sukienki damskie

Szukasz tuniki damskiej? Koniecznie sprawdź nasze propozycję!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów