Ania i Klara Lewandowskie w takich samych stylizacjach! Ich kurtki są wyjątkowe

Anna Lewandowska w różowej koszulce trzyma Klarę na rękach i daje jej całusa
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska chętnie publikuje zdjęcia z Klarą. Ostatnie z nich chwyciło nas za serce. Obie miały na sobie identycznie stylizacje i tak kibicowały Robertowi z trybun.

Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia ze swoją córeczką Klarą. Jedno z ostatnich okazało się niezwykłe. Widzimy na nich Anię i Klarę, które stoją tyłem do aparatu i prezentują wyjątkowe kurtki. Okazuje się, że trenerka ubrała siebie i córeczkę w takie same stylizacje. Musimy przyznać, że w związku z tym prezentują się niezwykle uroczo. Wiemy, dlaczego zdecydowały się na takie stylizacje oraz gdzie i za ile można kupić kurtki, które mają na sobie

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o drugiej ciąży: "To na pewno nie był Plan by Ann"

Anna Lewandowska z Klarą w takich samych kurtkach

Ania i Klara często pojawiają się na monachijskiej Allianz Arenie, żeby wspierać Roberta Lewandowskiego podczas meczów Bayernu Monachium. Ostatnio również były obecne na spotkaniu drużyny z Bayernem Leverkusen. 

Dziewczyny Lewandowskie z dumą wspierały Roberta, jednocześnie prezentując jednakowe stylizacje! Ania postanowiła ubrać Klarę w podobny do siebie sposób. Tym samym obie miały na sobie ciemne spodnie oraz jeansowe kurtki. Okazuje się, że to właśnie one są wyjątkowe. 

Kurtki jeansowe, które miały na sobie Ania i Klara, pochodzą z Pracowni Rękodzielniczej MaliArt i są o tyle wyjątkowe, że są ręcznie tworzone przez artystkę. Ich cena wynosi 379 zł i jak widać mogą mieć różne rozmiary, zarówno damskie, jak i dziecięce. Musimy przyznać, że to piękne rękodzieło. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy na zmysłowym zdjęciu! Fan: "Widać, że po tej imprezie nie poszliście od razu spać"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce. Ostrzegamy, niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów