Agata Duda na przyjęciu z brytyjską parą książęcą zaliczyła modową wpadkę? "Brak szyku, prowincjonalnie"

Redakcja 18.07.2017
Agata Kornhauser-Duda
Fotografia: East News

Choć Pierwsza Dama w czerwonej kreacji nie wyglądała źle, niektórzy zauważają, że jej kreacja nie pasowała do okoliczności. 

17 lipca w Łazienkach Królewskich wydano uroczystą kolację z okazji urodzin brytyjskiej królowej Elżbiety II. Na przyjęciu nie zabrakło księżnej Kate i księcia Williama, którzy przybyli do Polski z wizytą, a także pary prezydenckiej i wielu innych, znanych gości.

Jedną z takich osób była Gosia Baczyńska, która w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem zaproszenia, które otrzymała. Zgodnie z jego treścią, panie założyć powinny sukienkę dzienną, bez nakrycia głowy. 

Wydaje się, że nie wszyscy wzięli sobie do serca te uwagi. Pierwsza Dama, która witała księżną Kate i księcia Williama w Pałacu Prezydenckim ubrana w gustowną, beżową sukienkę, wieczorem włożyła kreację, która zdaniem niektórych, nie do końca pasowała do okoliczności. Czerwona, koronkowa kreacja przy skromnej sukni księżnej Cambridge, wyglądała zbyt odważnie. 

Czytaj więcej: Księżna Kate na przyjęciu w Łazienkach w kreacji polskiej projektantki. "Sama się do niej zgłosiła". Jest piękna

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
Fotografia: East News

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda

"Brakuje szyku"

Specjalistka od wizerunku Dorota Wróblewska w rozmowie z Plotek.pl stwierdziła, że suknia Agaty Kornhauser-Dudy nie pasowała ani do okoliczności, ani do jej figury. 

Czerwień czerwieni nie jest równa. Czerwony kolor jest bardzo wymagający. Koronkowa sukienka pani Agaty Dudy sprawia wrażenie weselnej. Zdaję sobie sprawę, że wiele kobiet będzie zachwyconych kreacją, ale moim zdaniem nie ma tego, co kreacja projektu Gosi Baczyńskiej dla księżnej Kate. Brakuje szyku, wytworności i niewymuszonej elegancji - powiedziała Dorota Wróblewska w rozmowie z Plotek.pl. 

Po chwili dodała, że zestawienie koronki z czerwienią to bardzo odważny krok. 

Jaskrawa czerwień to kolor pożądania. Jedna z najintensywniejszych barw budzi silne emocje i działa na odbiorców jak magnes. Jednak w tym przypadku jest zbyt intensywnie i prowincjonalnie. Koronka w zestawieniu z takim kolorem krzyczy. Warto również zwrócić uwagę na źle dobrany fason do sylwetki Pierwszej Damy - powiedziała Wróblewska w rozmowie z Plotek.pl. 

Wy też sądzicie, że Agata Kornhauser-Duda powinna włożyć inną kreację? 

Księżna Kate, książę William, prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
Fotografia: East News

Księżna Kate, książę William, prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda

Sukienki są idealną stylizacją dla każdej kobiety.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów