19-latka została dyrektor modową marki odzieżowej Madonny

Paulina Szestowicka 02.05.2016
Pia Mia Perez
Fotografia: ONS

Kim jest Pia Mia Perez?

Pia Mia Perez przez kolejnych 16 miesięcy będzie pełnić funkcję dyrektor modowej linii ubrań Material Girl. Do jej obowiązków będzie należało między innymi stylizowanie modelek w kampanii, wybieranie fotografów, współtworzenie kolekcji na 2017 rok oraz firmowanie jej swoim nazwiskiem. Madonna wierzy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obydwu stron.

Jej kreatywność, pewność siebie i niezwykle rzadkie wyczucie dobrego stylu sprawiają, że na pewno wiele wniesie do marki - wytłumaczyła swoją decyzję w wywiadzie dla WWD. 

Pia Mia Perez ma jeszcze jedną, ogromną zaletę. Doskonale wie, jak się pozyskuje lojalnych fanów w mediach społecznościowych. Oczywiście, nie można powiedzieć, że ponad 4 miliony osób obserwuje jej profil na Instagramie, ponieważ docenia jej aktywność w rozmowach oraz indywidualne podejście do każdego sympatyka. Jej kanał przyciąga tak wiele osób przede wszystkim dlatego, ponieważ są tam prezentowane bardzo dobre stylizacje.

Madonna doskonale zdaje sobie sprawę, że internetowa popularność na pewno przełoży się na wyniki sprzedaży następnej kolekcji Material Girl. Poprzednimi twarzami marki były między innymi Rita Ora, Kelly Osbourne i Georgia May Jagger. Jednak żadna z nich nie pełniła jednocześnie funkcji dyrektor modowej. 

Jak się dowiedziałam, że Madonna wybrała właśnie mnie, omal mnie umarłam - powiedziała Pia Mia w wywiadzie dla WWD.

19-latka ma szansę udowodnić, że naprawdę czuje modę i potrafi nie tylko nosić, ale też kreować trendy. Dotychczas było tak w muzyce. W wieku 11 lat zadebiutowała na YouTube, jej utwory zyskały dużą popularność, co szybko poskutkowało współpracą z takimi muzykami jak Chris Brown czy Tyga. W 2014 roku nagrała swój pierwszy minialbum studyjny, a w minionym singiel "Do it again".

Pia Mia Perez
Fotografia: www.instagram.com/princesspiamia/

Pia Mia Perez

Pia Mia Perez
Fotografia: www.instagram.com/princesspiamia

Pia Mia Perez

Mia Pia Perez
Fotografia: www.instagram.com/princesspiamia/

Mia Pia Perez

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów