Joanna Kulig w reklamie polskiej marki! Obok niej znana, francuska modelka

Julita Buczek 04.09.2018
joanna kulig w reklamie sieciówki
Fotografia: Instagram @joannakulig_official

Joanna Kulig umie wykorzystać swoją popularność, ostatnio możemy oglądać ją w reklamie popularnej sieci sklepów!

Reserved po raz kolejny zaskakuje i sięga po znane i lubiane gwiazdy w swojej najnowszej kampanii. Do współpracy polska marka zaprosiła Joannę Kulig i francuską it girl Jeanne Damas.

Joanna Kulig w kampanii Reserved

Polska marka postanowiła wykorzystać potencjał popularnej aktorki. Joanna Kulig w reklamie prezentuje się znakomicie! Razem z Jeanne Damas tworzy udany duet, który świetnie sprawdza się podczas prezentowania nowej kolekcji. Wideo zostało zrealizowane przez Gordona von Steinera (LPP współpracowało również z nim przy tworzeniu klipu do reklamy #iLoveYouCindy). W reklamie obydwie panie tańczą do piosenki "I Can Boogie". Według oficjalnych doniesień marki mają powstać trzy filmy z udziałem Kulig i Damas.

Pierwszy film reklamujący Reserved

W pierwszym filmie zobaczymy jak Kulig i Damas przygotowują się do występu tanecznego, ubrane od stóp do głów w ubrania marki Reserved. Całość została utrzymana w stylistyce retro, gra świateł i ruch kamery prezentują się znakomicie!

Zobacz także:  Rusin pokazała ciało na Instagramie. "Świetne ujęcie oraz pośladek!" komentują fani

Dlaczego Reserved wybrało Joannę Kulig do swojej reklamy?

Jak mówią przedstawiciele marki, obie panie prezentują ponadczasowy szyk i hollywoodzką sensualność rodem z lat 60. Kulig na swoim koncie ma bardzo wiele osiągnięć. Światową popularność zdobyła grając w filmie "Zimna wojna", który doceniły takie sławy jak: Juliette Binoche czy Julianne Moore. Ostatnio miała również okazję brania udziału w sesji zdjęciowej dla Elle France.

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów