Wielka wyprzedaż sezonowa w CCC. Drugi produkt -50%, a trzeci za 1 grosz!

Julita Buczek 19.06.2019
promocja na buty w ccc wyprzedaż
Fotografia: Instagram @cccshoesbags

Sklepy CCC cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, niedawno zaproponowały swoim odbiorcom niespotykaną promocję!

Sklepy CCC przygotowały dla swoich klientów bardzo korzystną ofertę. W sklepach marki rozpoczęła się wyprzedaż sezonowa, na której znajdziecie wiele butów oraz akcesoriów w okazyjnych cenach. Na czym ma polegać ta intratna oferta?

Wyprzedaż w sklepach CCC

Promocja obowiązuje w sklepach CCC w okresie od 14 czerwca 2019 do 4 lipca 2019 roku. Podczas trwania wyprzedaży w okazyjnej cenie kupicie obuwie, torebki, a także dodatki. Promocja polega na zakupie jednego produktu dwóch produktów, dzięki temu na tańszą rzecz otrzymamy aż 50% zniżki. Jeśli kupimy aż trzy rzeczy, najtańszą otrzymamy za 1 grosz.

Jeśli jednak buty lub dodatki nie przypadną wam do gustu, zawsze możecie dokonać ich zwrotu w sklepie. Klubowicze CCC mają na to 30 dni, a pozostałe osoby biorące udział w promocji posiadają 7 dni kalendarzowych.

Wybierzecie się na zakupy do sklepów CCC?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych espadrylach. Kupisz je za 89 złotych!

Nie masz jeszcze w swojej szafie plisowanej spódnicy? Koniecznie musisz taką kupić! To trend, który po raz kolejny powraca. Zobacz, jak nosimy go w tym sezonie.    

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów