Wielka promocja w Biedronce na Dzień Kobiet. Kosmetyki znanych marek już od 21 złotych!

Julita Buczek 05.03.2020
prezenty na dzien kobiet
Fotografia: Shutterstock

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już wcześniej zastanowić się nad odpowiednim prezentem. Popularne dyskonty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponują bardzo intratną ofertę.

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca nieprzerwanie od 1910 roku. W Polsce jest bardzo popularne, z tej okazji organizowanych jest wiele wydarzeń oraz akcji promocyjnych, w których udział mogą brać tylko i wyłącznie kobiety.

W Dzień Kobiet mężczyźni wręczają paniom drobne upominki. Najczęstsze prezenty to kwiaty, czekoladki czy kosmetyki. Popularny dyskont postanowił przygotować specjalną ofertę dla swoich klientów.

Promocja w sklepach Biedronka na Dzień Kobiet

W sklepach Biedronka pojawi się promocja obejmująca zestawy kosmetyków, a także wody perfumowane znanych marek. W kosmetycznych zestawach znajdziemy mascary, pudry, błyszczyki oraz lakiery marki Rimmel London(ceny od 24,99 złotych). Wody perfumowane o pojemności 75 ml dostępne będą w cenie 21,99 złotych. Dostępne będą zapachy z linii Katy Perry oraz Beyonce.

Screenshot_2020-03-05 W tym tygodniu - oferta od 05 03 - Gazetka - Biedronka pl
Fotografia: materiały biedronka.pl

Wybierzecie się na zakupu?

Zobacz także: Małgorzata Socha z nową kolekcją dla Monnari. Ceny od 49 złotych!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów