Wielka promocja 2+2 gratis w Rossmannie. Jakie produkty będzie można kupić?

Julita Buczek 20.08.2019
wielka promocja rossmann
Fotografia: shutterstock.com

Już niedługo w drogeriach Rossmann pojawi się promocja, dzięki której będzie można kupić wiele kosmetyków do pielęgnacji w okazyjnych cenach.

To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy lubią pielęgnować włosy, ciało, a także paznokcie. Już niedługo w drogeriach Rossmann rusza wielka promocja na tego typu produkty.

Wielka promocja w drogeriach Rossmann

Lato zbliża się już ku końcowi, dlatego warto zadbać o regenerację naszej skóry, włosów czy paznokci. Już od 21 sierpnia w drogeriach rozpoczyna się akcja 2+2 gratis! To właśnie dzięki niej będzie można zakupić różnego rodzaju produkty w znacznie niższej cenie. Promocja 2+2 gratis będzie obowiązywać na kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów, paznokci, skóry twarzy oraz ciała. Wszyscy, którzy są zarejestrowani w Klubie Rossmann, będą mogli skorzystać z atrakcyjnego rabatu.

Akcja będzie polegać na zakupie 4 różnych produktów objętych promocją, w tym dwa najtańsze preparaty otrzymamy gratis. Każdy uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z oferty sklepu tylko jeden raz. Promocja rozpoczyna się 21 sierpnia, a kończy 31 sierpnia.

Skorzystasz z promocji w drogeriach Rossmann?

Zobacz także: Rosie Huntington-Whiteley w body z sieciówki! Kosztuje niecałe 60 zł!

Koreańska pielęgnacja jest znana na całym świecie. Sprawdźcie, które kosmetyki pomogą wam zadbać o cerę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów