Wałek do twarzy z różowego kwarcu kupisz teraz w okazyjnej cenie w Rossmannie!

Julita Buczek 11.07.2019
wałek jadeitowy
Fotografia: Shutterstock

Teraz ten przydatny gadżet kupisz w bardzo niskiej cenie w drogeriach Rossmann.

Popularna drogeria Rossmann oferuje nam bardzo dużo kosmetyków oraz gadżetów, które kupimy w bardzo niskich cenach. Ostatnio sklep do swojej oferty wprowadził wałek do masażu wykonany z różowego kwarcu.

Ten nietuzinkowy gadżet sprawdzi się w pielęgnacji każdej z was. Dowiedzcie się, do czego służy i jak go poprawnie używać.

Wałek do twarzy z różowego kwarcu w Rossmannie

Wałek do masażu twarzy dostępny jest w specjalnej cenie 44,99 złotych. Jest to niesamowita okazja, ponieważ za tego typu produkty będziemy musieli zapłacić w innych sklepach ponad dwa razy tyle. Wałeczek to idealna propozycja dla tych z was, którzy chcą zadbać o swoją skórę.

Jeśli będziemy stosować ten gadżet regularnie, poprawimy krążenie krwi, a także zapobiegniemy powstawaniu nowych zmarszczek oraz zredukujemy cienie i worki pod oczami.

Screenshot_2019-07-11 FOR YOUR BEAUTY, wałek do twarzy z różowego kwarcu, 1 szt - Drogeria Rossmann
Fotografia: materiały rossmann.pl/ wałek do masażu 44,99 złotych
Screenshot_2019-07-11 FOR YOUR BEAUTY, wałek do twarzy z różowego kwarcu, 1 szt - Drogeria Rossmann(1)
Fotografia: materiały rossmann.pl/ wałek do masażu 44,99 złotych

Jak używać wałek do twarzy z kwarcu?

Wałek do masażu najlepiej jest stosować po jego wcześniejszym ochłodzeniu (można to zrobić, wkładając go na kilkanaście minut do lodówki). Ochłodzony kamień pomoże zamknąć większość porów. Wałek należy przyłożyć do twarzy i zacząć wykonywać ruchy na zewnątrz owalu twarzy. Masaż warto rozpocząć od nosa do ucha, później przejść na brodę, a następnie czoło oraz boki.

Przed każdym zabiegiem warto oczyścić skórę twarzy, a każdy ruch powtórzyć około 4-5 razy na każdym z masowanych obszarów.

Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Kolekcja XXL już niedługo w Lidlu. Ceny już od 19,99 złotych!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów