Ten kostium kąpielowy króluje tego lata! Kupisz go w H&M za 39,90 zł

Zuzanna Morska 30.06.2020
Jednoczęściowy kostium kąpielowy
Fotografia: Shutterstock

Ma piękny kolor i seksowny krój. Nic dziwnego, że kobiety pokochały taki kostium kąpielowy.

Już od kilku letnich sezonów obserwujemy, że na dobre w naszej garderobie na ciepłe miesiące zadomowił się jednoczęściowy kostium kąpielowy. Wynika to z tego, że jest on wygodny, maskuje mankamenty figury i w dodatku wygląda efektownie.

Latem 2020 roku również sięgamy po taki model, ale powinien mieć on jeszcze pewien konkretny kolor. O jaki chodzi? Dokładnie taki kostium, najbardziej pożądany przez miłośniczki mody, znajdziemy teraz w sklepach H&M!

Trendy lato 2020: jednoczęściowy kostium kąpielowy z H&M

W tym sezonie największą popularnością wśród kostiumów kąpielowych cieszą się te jednoczęściowe neonowe! Portal Party.pl podpowiada, że najlepiej zwrócić szczególną uwagę na różowy kostium z H&M, który wpisuje się w ten trend.

Jest to kostium, który idealnie pasuje do opalonej skóry. W dodatku jest wygodny, gdyż jest jednoczęściowy i możemy czuć się w nim komfortowo, ponieważ maskuje niedoskonałości, które chcemy ukryć.

Warto też zwrócić uwagę na cenę tego modelu - kosztuje on zaledwie 39,90 zł! Idealnie będzie komponował się ze słomkowym kapeluszem, dużymi okularami przeciwsłonecznymi i złotą biżuterią!

Co o nim sądzicie?

kostium
Fotografia: Materiały prasowe H&M

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów