Małgosia Socha w najmodniejszym dodatku lata. Kupisz go w Monnari za 44,95 zł!

Zuzanna Morska 15.06.2020
Małgorzata Socha
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje w pięknej letniej stylizacji. Uwagę zwraca głównie dodatek, który ma na głowie!

Małgorzata Socha słynie z nienagannego stylu, którym inspirują się tysiące Polek. Aktorka regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać, jaką stylizację danego dnia wybrała.

Gwiazda często korzysta z propozycji znanych sieciówek. Ostatnio pochwaliła się letnią i bardzo kobiecą stylizacją, a uwagę jej fanów zwrócił przede wszystkim dodatek, na który się zdecydowała.

Trendy lato 2020: Małgorzata Socha w kapeluszu z Monnari

Małgorzata Socha wie, jak dobrać strój adekwatnie do okazji. Na jej instagramowym profilu nie brakuje fotek w dresie, który wybiera, kiedy zamierza spędzić cały dzień z dziećmi albo przymierza się do aktywności fizycznej.

Kiedy z kolei wybiera się na randkę albo spacer po mieście, możemy zobaczyć u niej kobiece i seksowne stroje. Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w kopertowej sukience midi zdobionej wzorem w delikatne kwiaty. Do tego dobrała wygodne czarne klapki i słomkowy kapelusz!

Ten ostatni dodatek pochodzi ze sklepu Monnari i aktualnie jest przeceniony. Kosztuje jedynie 44,95 zł! A trzeba przyznać, że jest to akcesorium, z którym latem się nie rozstajemy. Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów