Kasia Tusk w szarej bluzie polskiej marki. To klasyk nad klasykami!

Zuzanna Morska 15.06.2020
Katarzyna Tusk
Fotografia: Piotr Hukalo/East News

Każda miłośniczka mody powinna mieć identyczny model w swojej szafie. Zobaczcie, gdzie go kupić.

Kasia Tusk wybrała się w weekend z mężem i córeczką na malowniczą plażę w Jastrzębiej Górze. Szczęśliwa rodzinka chciała zobaczyć tam jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na polskim wybrzeżu.

Jak możecie się domyślić, na tę okazję Tusk wybrała przede wszystkim wygodny strój. Miała na sobie szary zestaw projektu polskiej marki. Bluzę o tym kroju i kolorze powinna mieć w swojej szafie każda kobieta.

Trendy lato 2020: Kasia Tusk w bluzie polskiej marki

Kasia Tusk regularnie na swoim blogu prezentuje stylizacje, które bazują na projektach polskich marek. Sama jest założycielką i właścicielką jednej z nich, więc wspiera "swoich".

Na spacer z mężem i córeczką blogerka wybrała szary zestaw złożony z uniwersalnej bluzy bez kaptura i szortów, które przypominają łudząco te, które noszą kolarze. Wygodne krótkie legginsy w tym sezonie robią prawdziwą furorę wśród miłośniczek trendów i mody. Do tego dobrała jasne trampki i złotą biżuterię.

Jednak największą uwagę zwróciła jej ponadczasowa bluza. Okazuje się, że to projekt marki Hibou, która specjalizuje się w tworzeniu wygodnych rzeczy z jakościowej bawełny.

Jak wam się podoba ten model? Sami zobaczcie, jak się prezentuje.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów