Julia Wieniawa w sukience polskiej marki. Jest idealna na lato i właśnie trafiła na wyprzedaż!

Zuzanna Morska 19.08.2020
Julia Wieniawa
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w seksownej letniej sukience polskiej marki. Jej fani są zachwyceni tym modelem.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Aktorka i wokalistka zyskała sławę, dzięki grze w licznych serialach i pełnometrażowych filmach. Ale fani też z zainteresowaniem śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Ostatnio gwiazda zamieściła tutaj zdjęcie w letniej stylizacji z sukienką polskiej marki w roli głównej. Wiemy, gdzie i za ile ją kupiła.

Trendy lato 2020: Julia Wieniawa w sukience Just Paul

Julia Wieniawa tegoroczne wakacje spędza w różnorodny sposób. Gwiazda była już m.in. na Sycylii. Częściowo jednak spędza też czas w Warszawie. Na jeden ze spacerów po stolicy Polski aktorka wybrała genialną letnią stylizację.

Zdjęcie swojego stroju Wieniawa zamieściła na instagramowym profilu. Artystka ma tutaj na sobie ciekawą cielistą sukienkę urozmaiconą falbankami. Okazuje się, że to projekt polskiej marki Just Paul, który w dodatku teraz trafił na wyprzedaż.

Oryginalnie kreacja Julki kosztowała 450 zł. Teraz jednak można ją kupić już za 315 zł! Co ciekawe, model ten świetni sprawdzi się w połączeniu z eleganckimi butami, jak i w połączeniu z trampkami.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów