Czarna ramoneska to podstawa jesiennej garderoby. Teraz kupisz ją w atrakcyjnej cenie w H&M!

Zuzanna Morska 18.08.2020
Ramoneska
Fotografia: Shutterstock

Jest uniwersalna, ponadczasowa, a kobiety ją pokochały. Zobacz, jaka ramoneska będzie królowała tej jesieni!

Niektórzy jesienią nie rozstają się z klasycznym trenczem, który pasuje nie tylko do sportowego stylu, ale też do sukienki i botków. Inne kobiety z kolei nie wyobrażają sobie tej pory roku bez uniwersalnej ramoneski.

Teraz właśnie ten element garderoby kupisz w popularnej szwedzkiej sieciówce H&M. Jest ciepła, modna, a do tego ma atrakcyjną cenę. Zobaczcie, jak wygląda!

Trendy jesień 2020: czarna ramoneska z H&M

Początki popularności ramoneski sięgają aż 1928 roku, kiedy Irving Schott zaprojektował motocyklową kurtkę Perfecto. Początkowo właśnie ten model nosili motocykliści, jednak już w latach 60. i 70. zaczęto kojarzyć go z muzykami rockowymi. Oni równie chętnie po nią sięgali.

Dzisiaj ramoneskę nosi dosłownie każdy, a model ten jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Kiedy już raz kupisz ramoneskę, stworzysz z nią mnóstwo stylizacji, które właśnie dzięki niej będą wyglądały modnie!

Teraz ramoneskę możesz kupić m.in. w sklepach H&M. Czarny model kurtki wykonany z jakościowego materiału kosztuje tutaj zaledwie 149 zł. A trzeba przyznać, że z pewnością posłuży nam przez lata. Wiosną i latem sprawdzi się jako okrycie wierzchnie, a jesienią i zimą można ją nosić zamiast marynarki.

ramoneskaa
Fotografia: Materiały prasowe H&M

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów