Ta bawełniana sukienka z Lidla będie hitem jesieni 2020. Kosztuje tylko 39,99 zł!

Zuzanna Morska 18.08.2020
Wygodna sukienka
Fotografia: Shutterstock

Jest wygodna, ciepła i niedroga. Jesienią 2020 roku nie będziemy się rozstawać z tą sukienką!

Na szczęście jeszcze kilka tygodni lata przed nami, ale w sklepach zaczynają się pojawiać już ubrania, które będziemy nosili jesienią. Jedną z popularnych marek, która wprowadziła już do sprzedaży jesienne modele, jest Lidl.

W sklepach Lidl pojawiła się właśnie bawełniana sukienka, bez której nie wyobrażamy sobie jesieni. Jest wygodna, ciepła i w dodatku modna. I jeszcze ta cena!

Trendy jesień 2020: bawełniana sukienka z Lidla

W ofercie Lidla pojawiła się właśnie sukienka, która z pewnością stwierdzi się już w czasie letnich wieczorów, a jesienią z kolei będzie nam towarzyszyć nieustannie. Jest to produkt wykonany w większości z biobawełny. Dzięki temu jest ciepły, miły w dotyku i bardzo wygodny.

Sukienka, o której piszemy, doskonale sprawdzi się na każdego rodzaju sylwetce. Wyposażona została w kaptur i wygodny ściągasz u dołu. Można ją też nosić na dwa sposoby - albo jako sukienkę, albo jako dłuższą bluzę np. do legginsów.

Sukienka z Lidla występuje w trzech kolorach - szarym, czarnym i czerwonym. W dodatku kosztuje jedynie 39,99 zł, a jej oversize'owy krój to najmodniejsze, co od kilku sezonów nosimy!

Jak wam się podoba?

lidl sukienka
Fotografia: Materiały prasowe Lidl

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów