Magda Mołek w koszuli ze znanej sieciówki! Ten ponadczasowy model wciąż jest w sprzedaży

Malwina Wasilewska 16.10.2020
Magda Mołek
Fotografia: TRICOLORS/East News

Dziennikarka postawiła na model z najnowszej kolekcji popularnej hiszpańskiej marki odzieżowej.

Magda Mołek regularnie pokazuje się w ubraniach z sieciówek, które umiejętnie miksuje z propozycjami od projektantów. Ostatnio dziennikarka często nosiła ubrania z Reserved, ale tym razem postawiła na inny brand odzieżowy. Zobaczcie, jak prezentuje się w pasiastej koszuli marki Uterque.

Magda Mołek w koszuli z sieciówki

Magda Mołek od lat jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Dziennikarka już wielokrotnie udowodniła, że w pełni zasługuje na miano ikony stylu, a zawdzięcza je wyjątkowemu zmysłowi do łączenia kolorów, wzorów i faktur. Dziennikarka nawet w propozycjach z sieciówek wygląda jak milion dolarów, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Tym razem było podobnie.

Dziennikarka niedawno pochwaliła się zdjęciem w koszuli ozdobionej kolorowymi paskami. Model ten pochodzi z jesiennej kolekcji sieciówki Uterque i kosztuje 325 zł. Aby dodać stylizacji nieco nonszalancji, podniosła kołnierz i rozpięła kilka guzików. Trzeba przyznać, że w tej wersji 44-latka prezentuje się fenomenalnie. Internautki zachwycają się jej koszulą:

Piękna koszula i kobieta.

Co to za piękna koszula?

Ale koszula!

Wam też podoba się ten model?

0707254250_2_5_4
Fotografia: uterque.com
Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów