Kasia Tusk w najmodniejszym płaszczu na jesień 2020. To projekt polskiej marki!

Zuzanna Morska 14.09.2020
Kasia Tusk
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Blogerka pokazała stylizację z pięknym płaszczem w roli głównej. Chce w nim przechodzić całą jesień!

Kasia Tusk co niedzielę zamieszcza na swoim blogu wpis, w którym prezentuje wybraną stylizację z danego tygodnia. Tym razem padło na strój, który miała na sobie w czasie wycieczki do Warszawy.

Blogerka postanowiła skorzystać z tego, że przebywa w stolicy i wybrała się na śniadanie do jednej z restauracji na Placu Zbawiciela. Przy okazji pokazała, jak się ubierać, kiedy lato się kończy, a nadchodzi ciepła, złota jesień. Naszą uwagę przyciąga szczególnie jej płaszcz.

Trendy jesień 2020: Kasia Tusk w płaszczu z MLE Collection

Kasia Tusk słynie z tego, że uwielbia klasykę w modzie, ale dość często przełamuje ją mikrotrendami, które w danym momencie królują. Od pewnego czasu widzimy, że gwiazda nie rozstaje się z charakterystycznymi szortami w kolarskim stylu. Są one wygodne, a miłośniczki mody po prostu je pokochały. Przypominamy, że swojego czasu nosiła je także księżna Diana!

W najnowszej stylizacji Kasi widzimy kolarki w połączeniu z jej ulubionymi białymi trampkami, torebką-kubełkiem i modnym płaszczem. To melanżowe okrycie wierzchnie będzie królowało w tym roku. Jest to płaszcz średniej długości, w pięknym szarym kolorze. Zdobiony jest on też dużymi guzikami.

Naszym zdaniem płaszcz też może służyć nam jako marynarka. Produkt ten pochodzi od polskiej marki MLE Collection, której założycielką jest właśnie Tusk. Wejdzie on do regularnej sprzedaży w październiku.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów