Ten wygodny komplet z Zary robi furorę! Nosimy go latem, będziemy nosić też jesienią

Zuzanna Morska 12.08.2020
Bawełniany dres
Fotografia: Shutterstock

Jest modny, ponadczasowy, a w dodatku czujemy się w nim bardo komfortowo. Ma też przystępną cenę! Zobacz, o jaki zestaw chodzi.

Rok 2020 jest zdecydowanie wyjątkowy na tle innych. Pandemia koronawirusa sprawiła, że nieco uporządkowaliśmy listę priorytetów i na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie, rodzinę i cieszenie się z małych rzeczy.

Prócz tego zmieniliśmy swoje podejście do konsumpcjonizmu i zamiast trendów stawiamy dziś na wygodę. Sukienki zamieniłyśmy na wygodne dresy, do czego też doprowadził trwająca kilka miesięcy praca zdalna.

Oczywiście na zapotrzebowanie na rzeczy komfortowe i nadające się do noszenia po domu, ale też na mieście, odpowiedziały największe sieciówki. W Zarze znajdziemy teraz dzianinowy komplet, który już pokochały instagramerki, a jesienią będzie królować w szafie każdej z nas. Zobaczcie, jak wygląda.

Trendy 2020: wygodny komplet z Zary

W nowej kolekcji Zary pojawił się dzianinowy komplet, który ma kilka ważnych dla nas funkcji. Po pierwsze jest bardzo wygodny. Po drugie pasuje do każdego rodzaju figury i na każdej wygląda bardzo kobieco. Po trzecie, choć jest to dres, spokojnie można założyć go na spotkanie ze znajomymi na mieście.

Zestaw ten kosztuje w sumie 238 zł i jest dostępny w uniwersalnym kolorze khaki. Przyjemny w dotyku, pozwalający skórze oddychać i przede wszystkim niekrępujący ruchów - czego chcieć więcej?

Na punkcie kompletu z Zary oszalały już użytkowniczki Instagrama. One noszą go w chłodniejsze letnie dni. Jednak to jesienią 2020 roku sprawdzi się on najbardziej!

komplet zara
Fotografia: Materiały prasowe Zara

Te perełki możesz wciąż upolować na wyprzedaży w Zarze. Warto mieć je w swojej szafie!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów