Ta torebka z Zary wygląda jak model Celine. A kosztuje jedynie 49 zł!

Zuzanna Morska 28.04.2020
Torebka
Fotografia: Shutterstock

To prawdziwa modowa perełka i w dodatku teraz jest przeceniona! Oto torebka z Zary, która wygląda jak kultowy model Celine! Zobaczcie.

Torebka to akcesorium, z którym kobiety się nie rozstają. I nic dziwnego - stanowi ona nie tylko miejsce, w którym nosimy najpotrzebniejsze rzeczy, ale też element uzupełniający stylizację. Można nosić minimalistyczne i klasyczne zestawy, a oryginalna torebka z pewnością je urozmaici.

Poszukujecie modnej torebki, która przyciągnie wzrok innych miłośniczek mody? Taką właśnie po raz kolejny proponuje swoim klientkom Zara. Sieciówka wypuściła bowiem na rynek model, który do złudzenia przypomina ten od Celine. Ale kosztuje... 49 zł!

Trendy 2020: torebka z Zary za 49 zł

W ofercie Zary pojawiła się "trapezowa" torebka, która bardzo przypomina kultowy model Celine. Ta jednak jest nieco bardziej urozmaicona. Projekt Zary wykonany został z materiału imitującego skórę węża i jest w kolorze złamanej bieli.

Torebkę z Zary można nosić na dwa sposoby - na przedramieniu lub na długim pasku na ramieniu. Ma ona także idealne wymiary - nie jest za mała ani za duża.

Pierwotnie torebka z Zary, o której mowa, kosztowała niecałe 100 zł, a teraz kupimy ją za... 49,90 zł!

Jak wam się podoba?

zara_celine
Fotografia: Materiały prasowe/Zara

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów