Sara Boruc w sukience polskiej marki!

Zuzanna Morska 23.07.2019
Sara Boruc
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w seksownej krótkiej sukience. To projekt polskiej marki!

Na początku maja Sara Boruc powitała na świecie synka. Od tamtej pory na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć z małym Noah. Niedawno gwiazda zamieściła w sieci fotografię, na której widać, że spaceruje z dzieckiem. Ma tu na sobie sukienkę, którą powinna mieć każda miłośniczka mody!

Sara Boruc w sukience marki The Odder Side

Sara Boruc nigdy nie ukrywała, że interesuje się modą. W jej garderobie można znaleźć wiele modowych perełek. Większość z nich pochodzi z dużych domów mody. Stylizacje Sary często inspirowane są tym, co widzimy na wybiegach. Ale gwiazda wspiera też rodzime marki!

Ostatnio na spacer z dzieckiem wybrała krótką sukienkę polskiej marki The Odder Side. To firma specjalizująca się w projektowaniu t-shirtów i sukienek, które mają dekolt na plecach. Sara dobrała do swojej kreacji modne czarne sandały i dużą torebkę w stonowanym kolorze.

Sukienka The Odder Side koszuje 369 zł, ale trzeba przyznać, że świetnie się prezentuje. Jak wam się podoba?

Zobacz także: 11 polskich marek, które powinna znać każda miłośniczka mody!

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów