Sara Boruc w najmodniejszych dżinsach z Zary!

Zuzanna Morska 10.09.2019
Sara Boruc
Fotografia: instagram.com/mannei_is_her_name

Jedna z najlepiej ubranych polskich WAGs zaprezentowała stylizację, w której głównym elementem są spodnie z sieciówki! Zobaczcie.

Sarę Boruc na Instagramie obserwuje prawie 420 tysięcy osób. Żona Artura Boruca jest wszechstronną osobą - łączy bycie wokalistką i projektantką biżuterii z wychowaniem trojga dzieci (w tym synka, który urodził się w maju tego roku).

W dodatku uwielbia modę i zabawę nią. Nic dziwnego więc, że ma tyle obserwatorek, które inspirują się jej stylem. Sara chętnie łączy projekty znanych domów mody z propozycjami sieciówek.

Jej ostatnia stylizacja szczególnie przypadła do gustu jej fanom. Wszystko przez modne spodnie!

Sara Boruc w spodniach z Zary

Sara chętnie prezentuje stylizacje na Instagramie. Ostatnio gwiazda postawiła na czarny total look, ale złożony z różnych faktur i ciekawych akcesoriów. Wokalistka wybrała luźne dżinsy z wysokim stanem, do których dobrała obszerną marynarkę, wygodne klapki i modną torebkę.

Największą uwagę zwróciły spodnie Sary. Okazuje się, że celebrytka kupiła je w popularnej sieciówce - w Zarze! Model ten dostępny jest w kilku kolorach i można go kupić także przez internet. Te konkretne dżinsy kosztują 109 zł.

Jak wam się podoba taki strój Boruc?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów