Dzięki tej odżywce osiągniesz wymarzony blond bez wizyty u fryzjera! Kupisz ją za 9 zł w Rossmannie

Piękna blondynka o platynowym odcieniu z czerwonymi ustami i w czerwonej sukience i żółtym berecie
Fotografia: Shutterstock

Promocja w Rossmannie! Ta odżywka chłodząca blond daje efekt, jak po wizycie u fryzjera. Teraz kupisz ją za 9 zł!

Kolor włosów blond jest jednym z tych najpopularniejszych. Jednym z jego najmodniejszych odcieni od kilku sezonów jest platynowy blond, popielaty blond oraz inne chłodne barwy. Nie jest jednak łatwo go osiągnąć, a tym bardziej utrzymać, o czym doskonale wiedzą panie, które tego próbowały. Jest jednak sposób, żeby ochłodzić swój blond w domowych warunkach. Ta odżywka z Rossmanna działa lepiej niż wizyta u fryzjera, a teraz możecie ją kupić jeszcze taniej!

Zobacz także: Ten podkład polskiej marki idealnie sprawdzi się w lecie! Dostaniesz go w Rossmannie

Rossmann: odżywka chłodząca blond za 9 zł! Efekt jak po fryzjerze

Nie od dziś wiadomo, że do osiągnięcia chłodnego odcienia blondu, warto stosować odpowiednie szampony i odżywki. Większość z tych lepszych jednak ma również wysoką cenę. 

Ten specyfik jednak do nich nie należy! Niebieska odżywka koloryzująca Joanna to kosmetyk, który pozwala nam osiągnąć piękny, chłodny odcień blondu na naszych kosmykach. A do tego jest tania i to nawet bez promocji! 

Joanna Ultra Color w niebieskim kolorze to odżywka, która ochładza żółty blond, nadając mu wspaniały, platynowy odcień. Już po czterech myciach żółte przebarwienia zupełnie powinny zniknąć. 

Cena tej odżywki w standardowej ofercie to zaledwie 12,99 zł! Do 30 czerwca Rossmann przygotował dla nas promocję i możecie ją kupić jeszcze taniej, bowiem za 9,29 zł. 

Zobacz także: Jak zrobić fioletowy szampon w domu? To banalnie proste!

Masz długie włosy i ochotę na ciekawą fryzurę? Mamy coś dla ciebie! Oto najpiękniejsze fryzury dla długich włosów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów