Znamy datę otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce!

Paulina Ermel 04.08.2020
Primark
Fotografia: Shutterstock

Jeżeli jesteście fanami tej irlandzkiej marki, ta wiadomość z pewnością was zachwyci.

Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje o tym, że w Polsce w końcu pojawi się pierwszy sklep marki Primark. Irlandzki gigant odzieżowy ma już swoje placówki w kilku krajach Europy, ale też w Stanach Zjednoczonych.

Wygląda na to, że polscy fani firmy w końcu będą mogli zrobić zakupy stacjonarne w jednym z oddziałów marki. Wiemy, kiedy będzie można odwiedzić pierwszy sklep Primark w Polsce i gdzie się będzie znajdował.

Primark w Polsce: otwarcie pierwszego sklepu

Pandemia koronawirusa na świecie zmieniła całkowicie nasze życie, a wielu firmom pokrzyżowała plany dotyczące 2020 roku. Tak się stało m.in. z marką Primark, która miała wejść do Polski wiosną tego roku.

Później datę otwarcia pierwszego polskiego oddziału Primark przesunięto na 23 maja. Do dzisiaj jednak nie istnieje żaden punkt stacjonarny firmy w naszym kraju.

Wygląda jednak na to, że zaledwie parę dni dzieli nas od otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce. Już 20 sierpnia o godzinie 10 w Galerii Młociny będzie można nabyć produkty tej marki.

W sklepie będzie można nabyć ubrania damskie, męskie i dziecięce wpisujące się w najnowsze trendy. Dwupiętrowy oddział zajmuje powierzchnię aż 3660 m2 i będzie już na samym początku przygotowany na bezpieczne podjęcie klientów w czasie pandemii koronawirusa.

Letnie wyprzedaże trwają w najlepsze. Nie wiesz, co można na nich upolować? Oto 8 rzeczy z Zary, które warto kupić teraz taniej, a później nosić przez lata!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów