Pikowane kurtki na jesień w Biedronce! Atrakcyjne wzory i niska cena

Zuzanna Morska 09.09.2019
Kurtka jesienna
Fotografia: Shutterstock

Dyskont znów przygotował dla klientów świetną ofertę! Tym razem w Biedronce znajdziemy pikowane kurtki idealne na jesień.

Szukacie kurtki na jesień? Potrzebujecie czegoś lekkiego, ale jednocześnie chroniącego przed wiatrem i deszczem? Mamy coś specjalnie dla was! Już 12 września w ofercie Biedronki pojawią się pikowane kurtki idealne na jesień!

Pikowane kurtki z Biedronki

Biedronka przygotowuje swoich klientów na jesień! Już 12 września w sklepach popularnej sieci znajdziemy pikowane kurtki! Dostępne będą zarówno modele damskie, jak i męskie.

Dyskont tym razem przygotował ofertę zarówno dla osób, które są fanami minimalizmu, jak i dla tych, którzy lubią wzory. Każda z tych osób znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kurtki pikowane w Biedronce można kupić już od 79 zł. Kurtki z Biedronki wyposażone są w kołnierz lub kaptur. Dostępne są także różne rozmiary tych produktów. Skusicie się na kurtkę z Biedronki?

biedronka
Fotografia: Materiały prasowe

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.         

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów