Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze z sieciówki! Kosztuje niecałe 100 zł

Zuzanna Morska 03.01.2020
Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: instagram.com/paulinasykutjezyna

Dziennikarka postawiła na najmodniejszy sweter tego sezonu. Zobaczcie, gdzie go kupić!

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej ubranych polskich gwiazd. Dziennikarka, która zdobyła popularność m.in. dzięki temu, że prowadzi program "Taniec z gwiazdami" w Polsacie, ma też wielu fanów na Instagramie.

To tutaj śledzą oni migawki z jej życia prywatnego. I podglądają też, jak się ubiera. Ostatni sweter Sykut-Jeżyny zachwycił jej fanów. A to projekt znanej sieciówki!

Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze z Reserved

Paulina Sykut-Jeżyna jakiś czas temu zamieściła w sieci zdjęcie z Katowic. Dziennikarka zaprezentowała przy okazji jeden z zimowych strojów. Gwiazda spaceruje tutaj po mieście w połyskujących legginsach, do których dobrała czarną parkę i oryginalne buty za kostkę.

Największą uwagę jednak przyciąga sweter Pauliny. Różowy długi golf to projekt znanej wszystkim marki Reserved. Wygląda na bardzo ciepły sweter - wręcz idealny na zimę. Co ważne, wciąż można go kupić za niecałe 100 zł.

Dostępny jest też w dwóch innych kolorach.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów