Paulina Sykut-Jeżyna w pelerynie polskiej marki. Teraz znajdziesz ją na wyprzedaży!

Zuzanna Morska 24.09.2019
Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: instagram.com/paulinasykutjezyna

Prezenterka na spacer z córką wybrała pelerynę polskiej marki! Jest idealna na jesień i teraz można kupić ją na przecenie!

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Prezenterka słynie z przemyślanych stylizacji, które wybiera nie tylko do programów telewizyjnych, ale też na co dzień.

Dziennikarka, która prowadzi m.in. program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", chętnie chwali się na Instagramie swoimi strojami. I tym samym inspiruje tysiące Polek.

Paulina Sykut-Jeżyna w pelerynie MKTP

Na sobotni spacer z córką Paulina Sykut-Jeżyna wybrała stylizację, która wyróżniała się z tłumu. Prezenterka miała na sobie różowy zestaw złożony z bardzo wygodnych elementów. Jej córka ubrana była w podobny komplet.

Sykut-Jeżyna wybrała na spacer różowe dresy, do których dobrała "płaszczobluzę" polskiej marki MKTP. Zapinaną na suwak pelerynę wykonaną z wysokiej jakości bawełny kupimy teraz w niższej cenie! Warto rzucić na nią okiem, gdyż występuje ona w wielu kolorach, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Teraz peleryna MKTP kosztuje niecałe 297 zł.

Jak wam się podoba Sykut-Jeżyna w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.             

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów