Paprocki&Brzozowski zaprojektowali kolekcję dla sklepów Ochnik. To współpraca z okazji 30-lecia marki!

Julita Buczek 19.09.2019
paprocki i brzozowski
Fotografia: Instagram @paprockibrzozowski

Znani projektanci zaprojektowali nową kolekcję dla popularnych sklepów odzieżowych.

Paprocki i Brzozowski tworzą swoje imperium od 2000 roku. Na swoim koncie mają bardzo dużo ciekawych współprac, a jedną z ostatnich, którą mogą się pochwalić, jest specjalnie zaprojektowana linia z okazji 30-lecia istnienia sklepów Ochnik. To nie pierwsza ich współpraca ze znaną marką produkującą galanterię skórzaną. Jej pierwsza odsłona miała miejsce na początku tego roku.

Paprocki&Brzozowski projektują dla Ochnik

W najnowszej linii zaprojektowanej dla popularnej sieciówki znajdziemy ubrania damskie oraz męskie, a także dodatki. Jesienne kurtki, puchowe płaszcze, skórzane ramoneski, sukienki czy oryginalne bluzy to tylko część powstałej kolekcji. Motywem, który zcala ubrania oraz dodatki, jest hasło "OCH!". To właśnie to logo wpisane jest na prawie wszystkich akcesoriach i ubraniach.

W reklamie kolekcji zobaczymy Marcina oraz Mariusza, a także wieloletnią projektantkę marki Agatę Zwolińską. Przed obiektywem prócz projektantów stanęli także profesjonalni modele, którzy wzięli udział w jesiennej kampanii marki Ochnik. Za wszystkie stylizacje w jesiennej kampanii odpowiadała Agnieszka Ścibor.

Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Najmodniejsze torebki na jesień kupisz w popularnych sieciówkach. Ich ceny was zaskoczą!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów