Natalia Siwiec w modnym komplecie. Na ten zestaw nie wydasz fortuny!

Julita Buczek 18.06.2019
Natalia Siwiec pozuje w tanim ubraniu
Fotografia: Instagram @nataliasiwiec.official

Stylizacje Siwiec są bardzo przemyślane i odpowiednio dobrane do sylwetki. Niedawno pochwaliła się wakacyjną stylizacją, którą kupicie w sklepie online.

Natalia Siwiec bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Oprócz zdjęć jej dziecka czy partnera możemy liczyć na to, że Natalia opublikuje fotografię swojej stylizacji. Wiernie fanki nie muszą pytać, skąd pochodzi dany element, ponieważ celebrytka wszystko dokładnie oznacza. Niedawno młoda mama pojawiła się na plaży w dość nietuzinkowej stylizacji. Sprawdźcie, jak wypadła?

Siwiec w modnym komplecie za 199 złotych

Na zdjęciu opublikowanym przez Natalię możemy zauważyć, że aktualnie przebywa w Dubaju. Ten zagraniczny wyjazd sprawił, że gwiazda musiała zabrać ze sobą odpowiednie ubrania, które zdadzą egzamin podczas wysokich temperatur. Siwiec podczas kąpieli słonecznych postawiła na modny w tym sezonie komplet w paski, który kupicie za 199 złotych w Bohomoss. Jak się okazuje, modny zestaw jest letnią pidżamą! Na stronie sklepu występuje w trzech rozmiarach (34/36, 38/40 oraz 42/44). Podoba wam się w takim wydaniu?

siwiec reklamuje pidzamy
Fotografia: materiały bohomoss.pl/ komplet 199 złotych

Skusicie się na ten letni strój?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w marynarce z popularnej sieciówki. Cena pozytywnie cię zaskoczy!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów