Millie Bobby Brown zaprojektowała kolekcję trampek dla marki Converse!

Julita Buczek 15.07.2019
Millie Bobby Brown projektuje dla Converse
Fotografia: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Millie Bobby Brown, czyli znana przez wszystkich Eleven zaprojektowała własną serię trampek dla marki Converse.

Millie Bobby Brown dzięki roli Eleven w serialu "Stranger Things" zdobyła bardzo dużą popularność. Nic więc dziwnego, że 15-latka podpisuje coraz nowsze kontrakty reklamowe.

Niedawno aktorka zaprezentowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie widzimy, że swoją najnowszą współpracę nawiązała z marką Converse

Millie Bobby Brown projektuje dla Converse

Millie współpracuje z marką od 2017 roku jako jej ambasadorka. Niedawno nastolatka zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję dla Converse. Aktorka nazwała swoją serię trampek „Millie By You” (dostępne są w wersji przed oraz za kostkę). 15-latka wyznała również, że podczas projektowania kolekcji inspirowała się swoją miłością do oceanów oraz wielorybów.

Nadruki, które pojawiły się na klasycznych modelach trampek, dostępne są w kilku kolorach. Każda para zawiera również logo Millie Bobby Brown na wkładkach. Jedna para butów to koszt około 320 złotych, na razie dostępne są tylko w Stanach Zjednoczonych. Istnieje jednak szansa, że marka zdecyduje się na wprowadzenie kolekcji na europejski rynek.

Podobają ci się projekty Millie Bobby Brown?

Zobacz także: Małgorzata Socha w sukience z wyprzedaży. Teraz kupisz ją za 149 zł!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów