Melanie Griffith w spódnicy z sieciówki! Kosztuje niecałe 70 zł!

Zuzanna Morska 01.10.2019
Melanie Griffith i Dakota Johnson
Fotografia: Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS

Aktorka została przyłapana podczas jednego ze spacerów po Hollywood. Gwiazda miała na sobie modną spódnicę z sieciówki!

Melanie Griffith to znana i ceniona aktorka, którą większość z was kojarzy z wielu hollywoodzkich produkcji. Gwiazda została ostatnio przyłapana podczas jednego ze spacerów po kalifornijskim Hollywood. Na tę okazję wybrała wygodny strój, w którym głównym elementem jest modna spódnica z Zary!

Melanie Griffith w spódnicy z Zary

Zara jest jedną z najpopularniejszych sieciówek odzieżowych na świecie. Jej produkty uwielbiają księżna Kate, Rosie Huntington-Whiteley, Anna Kalczyńska, Kasia Tusk i wiele innych gwiazd. Ostatnio do tego grona dołączyła Melanie Griffith.

Znana aktorka, a prywatnie też mama popularnej Dakoty Johnson, założyła na spacer wygodną stylizację, która składała się z czarnego topu i wzorzystej spódnicy midi. Okazuje się, że ten ostatni produkt pochodzi właśnie jeszcze z letniej kolekcji Zary.

Podoba wam się ten produkt? Mamy dla was dobrą wiadomość! Można go kupić teraz w sklepie internetowym marki za jedynie... 69,90 zł!

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów